Sari la conținut

speranta

A întrebat pe 08.05.2011, la 19:26

salut! sunt studenta in ro dar mi'am retras actele de la universitate din motive medicale.as putea acum in iunie din nou sa aplic in ro prin ambasada?

Răspunsuri (7)

pceolka #1
eu sant sigura ca poti depune, nu vad vre-o problema din cauza careia nu ai putea sa o faci.
A răspuns pe 09.05.2011, ora 08:50
speranta #2
ok,ms mult.esti singura persoana care imi da un rs pozitiv,in rest toata lumea imi spune ca n'as mai putea.
A răspuns pe 09.05.2011, ora 09:30
amironstefan #3
Salut,

Din pacate, metodologia prevede ca poti beneficia de o singura bursa in fiecare din cele trei cicluri de studii - liceu, licenta, master.

Poti incerca, desi din moment ce ai renuntat la bursa, este practic imposibil sa o obtii din nou.

Succes
A răspuns pe 10.05.2011, ora 21:39
pceolka #4
speranta,
stiu persoane concrete care au fost in situatii similare ca tine si in anul urmator au aplicat din nou.
A răspuns pe 11.05.2011, ora 19:14
speranta #5
pceolka,ms mult!!!! mi'au luat o piatra de pe inima..!!!!!!!!!!!!!!
A răspuns pe 11.05.2011, ora 20:02
pceolka #6
bafta la admitere ;)
A răspuns pe 12.05.2011, ora 18:36
pceolka #7
@amironstefan,

by the way, in privinta la ce ai scris tu, merge vorba despre faza ca un individ nu poate sa faca 2 facultati fiind la fara taxa, pt a doua va fi neaparat platita taxa.
A răspuns pe 12.05.2011, ora 18:38