speranta
A întrebat pe 08.05.2011, la 19:26
salut! sunt studenta in ro dar mi'am retras actele de la universitate din motive medicale.as putea acum in iunie din nou sa aplic in ro prin ambasada?
Răspunsuri (7)
pceolka
#1
eu sant sigura ca poti depune, nu vad vre-o problema din cauza careia nu ai putea sa o faci.
A răspuns pe 09.05.2011, ora 08:50
speranta
#2
ok,ms mult.esti singura persoana care imi da un rs pozitiv,in rest toata lumea imi spune ca n'as mai putea.
A răspuns pe 09.05.2011, ora 09:30
amironstefan
#3
Salut,
Din pacate, metodologia prevede ca poti beneficia de o singura bursa in fiecare din cele trei cicluri de studii - liceu, licenta, master.
Poti incerca, desi din moment ce ai renuntat la bursa, este practic imposibil sa o obtii din nou.
Succes
Din pacate, metodologia prevede ca poti beneficia de o singura bursa in fiecare din cele trei cicluri de studii - liceu, licenta, master.
Poti incerca, desi din moment ce ai renuntat la bursa, este practic imposibil sa o obtii din nou.
Succes
A răspuns pe 10.05.2011, ora 21:39
pceolka
#4
speranta,
stiu persoane concrete care au fost in situatii similare ca tine si in anul urmator au aplicat din nou.
stiu persoane concrete care au fost in situatii similare ca tine si in anul urmator au aplicat din nou.
A răspuns pe 11.05.2011, ora 19:14
speranta
#5
pceolka,ms mult!!!! mi'au luat o piatra de pe inima..!!!!!!!!!!!!!!
A răspuns pe 11.05.2011, ora 20:02
pceolka
#6
bafta la admitere ;)
A răspuns pe 12.05.2011, ora 18:36
pceolka
#7
@amironstefan,
by the way, in privinta la ce ai scris tu, merge vorba despre faza ca un individ nu poate sa faca 2 facultati fiind la fara taxa, pt a doua va fi neaparat platita taxa.
by the way, in privinta la ce ai scris tu, merge vorba despre faza ca un individ nu poate sa faca 2 facultati fiind la fara taxa, pt a doua va fi neaparat platita taxa.
A răspuns pe 12.05.2011, ora 18:38