Sari la conținut

Veronica9016

A întrebat pe 12.05.2011, la 15:45

Buna! pot sa intreb cum e procedura de master 2011 in Rom pentru studentii basarabeni care au facut facultate in Chisinau?Exista si locuri la buget sau doar la taxa? Care e taxa?ms mult

Răspunsuri (3)

Mihaela #1
Doar la taxa! Se dau la buget pt cei care au cel putin un nivel de stiudii in Romania (liceu sau facultate)
A răspuns pe 20.05.2011, ora 15:38
alondra #2
Veronica,unde vrei sa mergi sa-ti faci masteratul in ce orash si la ce facultate?
A răspuns pe 22.05.2011, ora 15:29
Veronica9016 #3
Vreau sa merg in Bucuresti, ceva economie, marketing
A răspuns pe 23.05.2011, ora 06:42