lily88
A întrebat pe 15.05.2011, la 07:16
Buna ziua,
Am aparut in ordinul privind aprobarea redobândirii cetăţeniei române,cu domiciliul stabil in Romania.Spuneti-mi,va rog,ce trebuie sa fac mai departe,trebuie sa ma programez la Bucuresti pentru depunerea juramantului,sau sa astept sa fiu programata de ei?
Am aparut in ordinul privind aprobarea redobândirii cetăţeniei române,cu domiciliul stabil in Romania.Spuneti-mi,va rog,ce trebuie sa fac mai departe,trebuie sa ma programez la Bucuresti pentru depunerea juramantului,sau sa astept sa fiu programata de ei?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.