olga1979
A întrebat pe 15.05.2011, la 15:08
Salutare! cine stie cat mai dureaza sa depui actele pentru transcrierea certificatului de nastere la Bucuresti? sau e mai usor s-o faci la Chisinau? Eu locuiesc in Galati, am copii mici si nu pot sta la rand 2 zile la primaria sectorului 1.Sau intre timp s-a schimbat ceva?
Multumesc anticipat.
Multumesc anticipat.
Răspunsuri (1)
lynx
#1
Nu s-a schimbat nimic. Mai bine depune la Chisinau.
A răspuns pe 23.05.2011, ora 18:23