Sari la conținut

lily88

A întrebat pe 15.05.2011, la 19:08

Buna ziua,
Am aparut in ordinul privind aprobarea redobândirii cetăţeniei române,cu domiciliul stabil in Romania.Spuneti-mi,va rog,ce trebuie sa fac mai departe,trebuie sa ma programez la Bucuresti pentru depunerea juramantului,sau sa astept sa fiu programata de ei?

Răspunsuri (1)

diogene #1
doar astepti scrisoarea acasa
A răspuns pe 20.05.2011, ora 16:58