analatinosl
A întrebat pe 21.05.2011, la 21:13
am o intrebare foarte importanta:de vreun an se vehiculeaza pe la televizor si pe forumuri ca elevii care vin la studii in anul viitor adica 2011-2012,nu vor mai repeta clasa a 9,asa cum faceau si fac in continuare elevii basarabeni care invata in Romania.
Va rog mult sa raspunda cineva care stie concret acest lucru.
Va multumesc
Va rog mult sa raspunda cineva care stie concret acest lucru.
Va multumesc
Răspunsuri (1)
lynx
#1
Zvonuri... Te cred ca pe forumuri se poate auzi asa ceva, dar la televizor.... :)
A răspuns pe 23.05.2011, ora 18:36