an-ei
A întrebat pe 22.05.2011, la 08:15
Buna ziua!Am depus/adica mi le-au depus prin procura/ cerere de transcriere a certificatelor de nastere si casatorie p/u familia mea a fost inregistrata dupa spuse in adoua jumate a lunii ianuarie 2011.Mi se spune ca trebue sa mai astept,ca asa sa format situatia!ce asi putea sa fac ca sa urgentezi primirea documentelor? Va multumesc anticipat!
Răspunsuri (3)
lynx
#1
Nu poti sa faci nimic dureaza in jur de 9 luni transcrierea unui certificat de nastere (cel putin asa e pentru "muritorii de rand") :|
A răspuns pe 23.05.2011, ora 18:37
an-ei
#2
Va multumesc frumos pentru raspuns! da nu mi-ti spune care-i pretul ca sa devin si eu pentru putin timp nu muritor de rind?
A răspuns pe 24.05.2011, ora 05:53
lynx
#3
:) Din pacate nu stiu sa va raspund la aceasta intrebare.
A răspuns pe 24.05.2011, ora 13:04