volodea
A întrebat pe 29.05.2011, la 06:42
spuneti-mi Va rog daca stie cineva care este procedura pentru a ridica certificatele de nastere de la Bucuresti dupa 7 luni,trbuie neaparat sa merg mai întîi sâ mâ programez si apoi sa mai merg inca odata sa le primesc sau cum? Mersi mult
Răspunsuri (1)
david
#1
Tre sa te programeze cineva, altfel nush nici o modalitate, pe mine m-a programat un prieten din Bucuresti, poate sa te programeze oricine fara nici o procura fara nici un act, doar sa stie numarul numarul ala care l-ai primit la inregistrare si data la care ai depus. Bafta
A răspuns pe 14.06.2011, ora 19:11