dan
A întrebat pe 29.05.2011, la 10:47
buna am o intrebare spunetimi va rog daca pot sa trec cu certificatul de cetatenie (foaia galbena) vama in romania , nu pentru depunere pentru certificat doar asa pur si simplu, nu voi avea probleme la vama?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.