Sari la conținut

romann

A întrebat pe 29.05.2011, la 21:13

BULETIN in IASI si BUCURESTI , CAZIER JUDUCIAR ,INVITATII,DEPUNEREA SI AFLAREA STAREA DOSARULUI! adresati-va!

Răspunsuri (2)

veronycika #1
in ce cens"aflarea starea dosarului"......imi zici cand il iau?
A răspuns pe 30.05.2011, ora 08:31
valentina #2
sa discutam pentru depunerea dosarului...tel tau
A răspuns pe 31.05.2011, ora 19:45