valkyrya91
A întrebat pe 30.05.2011, la 09:43
kind se incepe perioada de admitere 2011-2012???si care sunt documentele care trebuie sa le depunem???
Răspunsuri (1)
pceolka
#1
asteapta sa apara metodologia de scolarizare a etnicilor romani din RM pt anul asta. consulta edu.ro
A răspuns pe 30.05.2011, ora 21:26