Sari la conținut

valkyrya91

A întrebat pe 30.05.2011, la 09:43

kind se incepe perioada de admitere 2011-2012???si care sunt documentele care trebuie sa le depunem???

Răspunsuri (1)

pceolka #1
asteapta sa apara metodologia de scolarizare a etnicilor romani din RM pt anul asta. consulta edu.ro
A răspuns pe 30.05.2011, ora 21:26