ecaterina
A întrebat pe 31.05.2011, la 08:33
Salut tuturor. Am o problema care as dori sa ma ajutati sa o rezolv. Astazi am vazut listele de juramint pe data de 6 iunie. Sint si eu ia aceasta lista. Sint foarte bucuoasa, dar cu parere de rau nu sint in tara si nu ma pot prezenta la juramint. Juramintul trebuie sa- l dau la Bucuresti. Prieteni ar fi fost posibil sa ma reprogramez pentru alta data, care e procedura, cit dureaza reprogramarea. Accentuez juramintul trebuie dat la Rominia. Va multumesc
Răspunsuri (1)
veronycika
#1
am auzit ca o poti face timp de 3 luni, de cand e pusa data.............dar unde ai gasit lista, ca eu inca nu am dat de ea
A răspuns pe 01.06.2011, ora 16:41