cristinaaa
A întrebat pe 31.05.2011, la 18:21
Merci mult pt raspuns, daca o voi insoti eu, trebuie sa-i fac procura pe mine?
Răspunsuri (10)
alondra
#1
sigur nustiu,dar cred ca da,chiar si daca o sa aveti certificatele de nastere ale voastre si vor figura parintii acolo.Eu zic mai bine sa iti faca procura pe tine,e mai sigur asa.
A răspuns pe 31.05.2011, ora 18:25
cristinaaa
#2
Iti multumesc mult ! Sa ai o seara frumoasa !
A răspuns pe 31.05.2011, ora 18:27
alondra
#3
cu placere,la fel sa ai o seara placuta
A răspuns pe 31.05.2011, ora 18:30
cristinaaa
#4
Scuze, dar a mai aparut o intrebare. Sora mea a primit cetatenia in baza dosarului mamei mele, ea fiind minora, si ea figureaza in certificatul mamei . Poate trece cu el ?
A răspuns pe 31.05.2011, ora 18:33
alondra
#5
uite eu ma interesez si am sa-ti scriu aici ,o.k.?
A răspuns pe 31.05.2011, ora 18:35
cristinaaa
#6
da da ok, iti multumesc si ma scuzi de deranj !
A răspuns pe 31.05.2011, ora 18:35
alondra
#7
Criss,sora ta la fel tre sa aiba certificat de nastere,altfel nu trece,sau trece numai cu mamica ei in baza certificatului care ficureaza acolo
A răspuns pe 31.05.2011, ora 18:38
cristinaaa
#8
hmm.. ok. Dar daca isi face viza si deja procura pe mine, poate sa treaca asa vama?
A răspuns pe 31.05.2011, ora 18:41
alondra
#9
alondra9827 asta e id meu de messenger,ca vad ca avem de discutat
A răspuns pe 31.05.2011, ora 18:45
Alexia
#10
Salut,am si eu o intrebare si va rog sa ma ajutati.Eu anul trecut am fost admisa cu bursa la studii in Romania,dar din motive personale am renuntat,nu am putut pleca.Pot eu oare sa fiu admisa si anul acesta?Pentru ca unii zic ca nu,pot fi admisa numai fara bursa.Insa eu nu fac a doua facultate,ci prima reiese,atunci...?
A răspuns pe 03.06.2011, ora 11:48