Sari la conținut

guraucik

A întrebat pe 31.05.2011, la 19:04

vreau sa tiu daca e posibil sa intri ia universitatea tehnica din iasi cu umanistul terminat.merci anticipat

Răspunsuri (2)

lily88 #1
Buna
cred ca e posibil..eu sunt studenta la Universitatea Tehnica din Iasi si am colegi care au facut liceul cu profil umanist.multa bafta
A răspuns pe 31.05.2011, ora 20:10
pceolka #2
nu conteaza profilul
A răspuns pe 01.06.2011, ora 15:32