guraucik
A întrebat pe 31.05.2011, la 19:04
vreau sa tiu daca e posibil sa intri ia universitatea tehnica din iasi cu umanistul terminat.merci anticipat
Răspunsuri (2)
lily88
#1
Buna
cred ca e posibil..eu sunt studenta la Universitatea Tehnica din Iasi si am colegi care au facut liceul cu profil umanist.multa bafta
cred ca e posibil..eu sunt studenta la Universitatea Tehnica din Iasi si am colegi care au facut liceul cu profil umanist.multa bafta
A răspuns pe 31.05.2011, ora 20:10
pceolka
#2
nu conteaza profilul
A răspuns pe 01.06.2011, ora 15:32