lily88
A întrebat pe 31.05.2011, la 20:13
Buna seara,
Stie cineva unde trebuie sa depun pentru certificatul de nastere romanesc,daca am domiciliul in Iasi,la Bucuresti,sau in Iasi?
Stie cineva unde trebuie sa depun pentru certificatul de nastere romanesc,daca am domiciliul in Iasi,la Bucuresti,sau in Iasi?
Răspunsuri (1)
JENCIK
#1
Si eu vreau sa stiu acelasi lucru. De ce mi s-a respins transcrierea certificatului in judetul in care studiez si daca prin legea asta s-a schimbat ceva la bucuresti (durata solutionarii)?
A răspuns pe 01.06.2011, ora 07:00