Sari la conținut

lily88

A întrebat pe 31.05.2011, la 20:13

Buna seara,
Stie cineva unde trebuie sa depun pentru certificatul de nastere romanesc,daca am domiciliul in Iasi,la Bucuresti,sau in Iasi?

Răspunsuri (1)

JENCIK #1
Si eu vreau sa stiu acelasi lucru. De ce mi s-a respins transcrierea certificatului in judetul in care studiez si daca prin legea asta s-a schimbat ceva la bucuresti (durata solutionarii)?
A răspuns pe 01.06.2011, ora 07:00