milocik
A întrebat pe 01.06.2011, la 19:52
Buna! vreau sa intreb ,doresc sa intr la universitatea din Iasi la AIC. la drept anul acesta sa introdus testare la admitire,deci, eu am terminat liceul la moldova tot trebuie sa trec testarea sau basarabenii trec fara examen?ms aniticipat
Răspunsuri (1)
pceolka
#1
nu cred ca studentii straini trec vreo testare. ei sunt admisi pe baza de dosar si medii
A răspuns pe 05.06.2011, ora 10:43