alondra
A întrebat pe 05.06.2011, la 18:28
Buna!!!Am si eu o intrebare,deci ,vreau sa-mi fac Masteratul in Ro,as vrea sa stiu de ce acte am nevoie pt a depune dosarul.Va multumesc anticipat!!!!
Răspunsuri (2)
Jenny
#1
depinde de facultate si de de cetatenia pe acre o ai, dak ai dubla poti opta s aintri ca roman, daca mold, tre sa astepti metodologia:)
A răspuns pe 06.06.2011, ora 12:41
alondra
#2
deci tre s astept metodologia.....vreau sa depun la fac de drept....oare diploma de BAC si aia de Licentza trebuie aprobate de Ministerul Educatziei si Invatamantului din Md?ca sa stiu sa le depun acum acolo ca va dura pina mi le intoarce cam o luna si.Oricum ms de raspuns! ;)
A răspuns pe 06.06.2011, ora 14:17