Sari la conținut

vanciu

A întrebat pe 06.06.2011, la 07:49

Buna,sunt in clasa a X a la o scoala din Vaslui si as dori sa ma transfer la Bucuresti,este necesar sa-mi schimb permisul de sedere?daca da va fi cu plata??Multumesc...........

Răspunsuri (3)

katy_921 #1
nu,nu este nevoie sa iti schimbi permisul
A răspuns pe 06.06.2011, ora 15:08
vanciu #2
am fost la inspectoratul scolar din vaslui si mia zis ca trebuie sal skimb,esti sigura ca nu trebuie sa fac asta?
A răspuns pe 09.06.2011, ora 13:31
vanciu #3
a zis ca ma costa 240 roni ca sa-l schimb,ajuta-ma te rog!
A răspuns pe 09.06.2011, ora 13:34