Nichita
A întrebat pe 06.06.2011, la 10:09
Buan ziua..Sunt absolvent al liceului din Moldova..Acum am BAC.
spuneti va rog cand apare metodolgoia de admitere la universitatile din Romania si unde o pot vedea-info utila pentru basarabeni-..info suplimentara (sunt cetatean al Basarabiei si am viza de resedinta aici)
spuneti va rog cand apare metodolgoia de admitere la universitatile din Romania si unde o pot vedea-info utila pentru basarabeni-..info suplimentara (sunt cetatean al Basarabiei si am viza de resedinta aici)
Răspunsuri (11)
Jenny
#1
www.edu.ro la sectiunea relatii internationale. met apare vara, prin iulie, sper
A răspuns pe 06.06.2011, ora 12:36
alondra
#2
Nichita pana nu se finiseaza anul de invatamant metodologia nu o sa apara,asa ca stam cuminti pana cand ne afiseaza Romanii metodologia ca si yo vreau sa plec la studii in Ro,daca aflu ceva iti scriu....o zi superba!!;)
A răspuns pe 06.06.2011, ora 14:24
pceolka
#3
oficial, apare pe site-ul www.edu.ro, apare si aici la compartimentul Admitere 2011-2012 ( care inca nu a fost innoit de anul trecut).
Metodologia va aparea cred ca in perioada cand veti avea rezultatele de la BAC...
bafta si tie si 2 alondra, sa fiti admisi acolo unde o doriti ;)
Metodologia va aparea cred ca in perioada cand veti avea rezultatele de la BAC...
bafta si tie si 2 alondra, sa fiti admisi acolo unde o doriti ;)
A răspuns pe 06.06.2011, ora 14:53
nichita
#4
oay ms mult..astept deja:))daca ceva scrieti direct pe mail:)
A răspuns pe 06.06.2011, ora 15:24
alondra
#5
ms ms ms Pceolka......si tie la fel succese mari;;)
A răspuns pe 06.06.2011, ora 18:47
butterfly
#6
Nichita, sa stii ca merg si eu cu tine :)
A răspuns pe 06.06.2011, ora 21:13
nichita
#7
ok numa sami scrieti din ce liceu sunteti..si ce medii aveit???
A răspuns pe 06.06.2011, ora 21:28
pceolka
#8
2 alondra, merci dar nu mai am nevoie :) am fost absolventa anul trecut :)
A răspuns pe 07.06.2011, ora 10:08
alondra
#9
8 pceolka....adica ai absolvit Materatul?si daca da la ce fac si de ce acte ai avut nevoie sa fii amatriculata.........uite pot sa-ti las id meu de mess alondra9827...
A răspuns pe 07.06.2011, ora 18:39
pceolka
#10
2 alondra, no-no-no...am fost absolventa a liceului, acm fac abia studii de licenta :)
A răspuns pe 09.06.2011, ora 17:51
alexandru.busuioc
#11
http://www.basarabeni.ro/stiri/eveniment/metodologia-de-scolarizare-pen-278/
A răspuns pe 10.06.2011, ora 05:08