N.A.T.A.L.I.A.1986
A întrebat pe 06.06.2011, la 21:49
spunetimi va rog frumos,am dat dosarul la o persoana sa mi-l depuna,si mia dat nr. la dosar,pe un talonaj care are o stampila pe ia scrie MINISTERUL DE JUSTITIE.COMISIA PENTRU PROBLEME DE CETETENIE.SI MAI SCRIE CU STILOUL(intare nr.3466....din 2010)si atit,va rog frumos spunetimi,aceeasta poate sa fie falsa.si aceea persoana sa nu-mi depus dosarul?
Răspunsuri (1)
volodea
#1
Natalia,posibil sa fie fals, pentru verificare scrieti pe e-mail la agentia pentru cetatenie si indicati n. dosarului si ei va vor confirma e fals sau nu.succese.
A răspuns pe 10.06.2011, ora 13:21