americangirl
A întrebat pe 08.06.2011, la 08:15
salut...spuneti-mi cind pot vedea lista 2011-2012 cu locurile la studii in Romania,pt noi,basarabenii...ms
Răspunsuri (3)
alondra
#1
Prin iulie darga mea....ca asta astept si yo..;);)
A răspuns pe 08.06.2011, ora 13:20
alexandru.busuioc
#2
http://www.basarabeni.ro/stiri/eveniment/metodologia-de-scolarizare-pen-278/
A răspuns pe 08.06.2011, ora 14:30
alondra
#3
Alexandru.busuioc ms pt afisare a metodologiei ....poti sa iti las id meu de messenger alondra9827....am ceva intrebari la tu....pls
A răspuns pe 08.06.2011, ora 16:27