Matrioshka
A întrebat pe 08.06.2011, la 12:52
Declaratiile pentru redobandirea cetateniei se pot face si la consulat? Cat costa??
Răspunsuri (3)
alondra
#1
NU,nu le poti face si la Consulat...le faci NUMAI la NOTAR!!!!!!!!!!!!
A răspuns pe 08.06.2011, ora 13:19
Matrioshka
#2
Multumesc
A răspuns pe 08.06.2011, ora 14:25
romann
#3
te pot ajuta cu declaratiile !! new_york58@yahoo.com
A răspuns pe 09.06.2011, ora 08:15