Jencik
A întrebat pe 08.06.2011, la 18:19
de ce nu ne mai lasa luam certificatele de nastere de la oficiile de stare civila din tara? S-a schimbat ceva la bucuresti?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 08.06.2011, la 18:19