milocik
A întrebat pe 10.06.2011, la 13:47
Buna doresc si eu sa intreb despre admitere! vreau la drept..si cu parare d rau nu prea am inchipuire ce oras sami aleg.ma poate cineva ajuta..as vrea Iasi Cluj Bucuresti,unde e mai bine?
Răspunsuri (2)
DONYDYMA
#1
si eu tot vreau la drept sa invat in Rominia,eu vreau la Yasi. dar nu prea stiu de ce akte este nevoie...
A răspuns pe 15.06.2011, ora 17:28
valiun4ik
#2
Pentru orasele astea e nevoie de medie mare ca sa intri, asta ca sa-i excludem pe ce-i cu 10 pe linie.. insa daca va fi si un al doilea tur, cu locuri suplimentate...atunci ai sanse sa intri si cu putin noroc...
A răspuns pe 16.06.2011, ora 12:51