Sari la conținut

victoria82

A întrebat pe 10.06.2011, la 18:33

salutare.Am depus actele pt cetatenie romana in noiembrie 2010.si nu mai stiu nimic..a mai depus cineva cam in aceasta perioada actele?stiti ceva?
multumesc

Răspunsuri (2)

inguta #1
Si eu am depus in noiembrie 2010, si nu am informatii, cred ca trebuie mai sa asteptam, poti trimite scrisoare recomandata la Anc pt a afla stadiul dosarului .
A răspuns pe 10.06.2011, ora 18:43
victoria82 #2
Multumesc pt raspuns
A răspuns pe 13.06.2011, ora 10:31