nour.ana
A întrebat pe 12.06.2011, la 15:12
rog mult sa-mi oferiti informatii privind actele necesare(lista) ce trebuie sa le depun la consulatul Roman pentru a fi admisa la stutii de licenta in Romania.Si daca dispuneti de informatie privind perioada de inscriere.VA MULTUMESC
Răspunsuri (2)
alondra
#1
http://www.basarabeni.ro/stiri/eveniment/metodologia-de-scolarizare-pen-278/ ...uite aici tre sa gasesti ceva ca asta e metodologia pe anii de studii 2011-2012.Referitor la termen ,al gasesti pe site-ul Universitatii la care esti decisa sa faci Licenta.Bafta!!!
A răspuns pe 12.06.2011, ora 15:26
nour.ana
#2
mersy mult pentru raspuns..
A răspuns pe 12.06.2011, ora 17:29