dima_vranceanu
A întrebat pe 13.06.2011, la 20:16
buna, ma numesc Dima, am 16 ani. Am termint 9 clase intr-un liceu din suburbiile chisinaului, acum vreu sa-mi incerc norocul, sa continui studiile in romania. as vrea sa va rog.. cine stie, si poate sa-mi dea lista de documente care trebuiesc pentru aceasta. poate mai sunt persoane ce vor sasi continue studiile in romania .. impreuna facem mai mult , creem un grup pe skype si adaugam fiecare informatia ce o are... multumesc antcipat .. skype-ul meu este: dimka_444
Răspunsuri (2)
pceolka
#1
pe site este publicata metodologia pt anul de studii 2011-2012, o descarci si gasesti acolo lista de documente necesare pt admitere la liceu...bafta! ;)
A răspuns pe 15.06.2011, ora 06:57
dima_vranceanu
#2
mercy ...))
A răspuns pe 16.06.2011, ora 19:31