anastasia92
A întrebat pe 15.06.2011, la 10:54
Am sustinut examenul de bac si am dorinta sa-mi continui studiile la universitate in Romania.La mine in adeverinta de nastere in compartimentul *nationalitate* e inscris *moldovean* nu *roman*Am sanse sa trec concursul?
Răspunsuri (1)
americangirl
#1
da sigur
A răspuns pe 16.06.2011, ora 17:03