dimcikG
A întrebat pe 15.06.2011, la 18:49
salut tuturor...am o intrebare,si cine poate sa ma ajute va rooog ras.....pe ce darta se incep depunerea documentelor pentru faculate la romaniea??????? va multumesc!!!
Răspunsuri (5)
alondra
#1
tu la care Universitate sau liceu sau colegiu vrei?deobicei din iulie se incep dar fiecare institutie de invataman are termenul ei,si sa-ti mai spun una,ei acum asteapta de la Ministerul Educatiei Ro indicatii.........tu uitate pe site-ul Institutiei de invataman la care vrei sa mergi...Bafta!!!
A răspuns pe 17.06.2011, ora 10:28
dimcikG
#2
salut...eu doresc la |Sibiu universiate....Lucian blaga...iti multumsc mult pentru informatie...dar daca mai stii ceva zimi te roooog..
A răspuns pe 20.06.2011, ora 19:49
ionlozovanu
#3
Bună,dacă vrei să afli mai multe informaţii despre admitere şi despre Sibiu ,adauga în lista de messenger:absibiu2011-baftă la admitere tuturor!!
A răspuns pe 22.06.2011, ora 22:13
dimcikG
#4
Salut Ion eu deja te cunosc stiu ca studiezi in Sibiu.....dar mie imi trebuie ceva concret despre admiterea de anul acesta.....mrss mult
A răspuns pe 25.06.2011, ora 11:30
ionlozovanu
#5
Şi de unde mă cunoşti,ce vrei anume concret?informaţii oficiale vor aparea la sfîrşit de lună sau început de iulie,admiterea va avea loc cred în perioada 26-31 iulie ,anu trecut aşa o fost !!!!aveţi răbdare şi referitor la admitere găsiţi toate răspunsurile în metodologie,mai puţin repartizarea locurilor pe facultăţi şi data începerii admiterii,baftă să aveţi !!!
A răspuns pe 25.06.2011, ora 13:14