Sari la conținut

murzea92

A întrebat pe 16.06.2011, la 09:50

sincer nu am găsit metodologia pt anul de studii 2011-2012...încă nu mă pot orienta pe site...

Răspunsuri (2)

americangirl #1
nici....pls ajutati-ma.....ms
A răspuns pe 16.06.2011, ora 17:02
DumitruGodina #2
Buna,
Daca inca nu ai gasit metodologie pentru anul de studii 2011-2012, atunci te sfatui sa accesezi acest link :

http://www.basarabeni.ro/stiri/eveniment/metodologia-de-scolarizare-pen-278/
A răspuns pe 16.06.2011, ora 17:09