murzea92
A întrebat pe 16.06.2011, la 09:50
sincer nu am găsit metodologia pt anul de studii 2011-2012...încă nu mă pot orienta pe site...
Răspunsuri (2)
americangirl
#1
nici....pls ajutati-ma.....ms
A răspuns pe 16.06.2011, ora 17:02
DumitruGodina
#2
Buna,
Daca inca nu ai gasit metodologie pentru anul de studii 2011-2012, atunci te sfatui sa accesezi acest link :
http://www.basarabeni.ro/stiri/eveniment/metodologia-de-scolarizare-pen-278/
Daca inca nu ai gasit metodologie pentru anul de studii 2011-2012, atunci te sfatui sa accesezi acest link :
http://www.basarabeni.ro/stiri/eveniment/metodologia-de-scolarizare-pen-278/
A răspuns pe 16.06.2011, ora 17:09