whitefenix
A întrebat pe 16.06.2011, la 15:37
Buna, sunt din Chisinau
Spuneti-mi va rog cand pot depune dosarul la ambasada pentru a intra la universitate in ro?
Spuneti-mi va rog cand pot depune dosarul la ambasada pentru a intra la universitate in ro?
Răspunsuri (1)
alondra
#1
de pe 8-15 iulie asta e turul 1
si de pe 1-13 septembrie e turul 2
dar depinde si de Institutia de invatamant la care doresti sa mergi.
si de pe 1-13 septembrie e turul 2
dar depinde si de Institutia de invatamant la care doresti sa mergi.
A răspuns pe 16.06.2011, ora 18:45