Sari la conținut

whitefenix

A întrebat pe 16.06.2011, la 15:37

Buna, sunt din Chisinau
Spuneti-mi va rog cand pot depune dosarul la ambasada pentru a intra la universitate in ro?

Răspunsuri (1)

alondra #1
de pe 8-15 iulie asta e turul 1
si de pe 1-13 septembrie e turul 2
dar depinde si de Institutia de invatamant la care doresti sa mergi.
A răspuns pe 16.06.2011, ora 18:45