Sari la conținut

valentina.rusnac

A întrebat pe 17.06.2011, la 10:33

Buna, Spuneti-mi va rog care este procedura de depunere a actelor pentru studii in Romania 2011-2012?
Care sint actele necesare?

Răspunsuri (1)

alondra #1
http://www.basarabeni.ro/stiri/eveniment/metodologia-de-scolarizare-pen-278/
A răspuns pe 17.06.2011, ora 11:09