Sari la conținut

alina20

A întrebat pe 18.06.2011, la 18:45

Salut, sunt anul 2 la facultate in Romania(buget).As vrea sa stiu daca mai pot depune inca odata actele la ambasada pentru alt domeniu. Si daca ma las de facultatea pe care o fac acum,e posibil sa fiu admisa la buget din nou?Multumesc anticipat.

Răspunsuri (4)

pceolka #1
da, e posibil
A răspuns pe 18.06.2011, ora 19:11
alina20 #2
da?da stii ceva sigur?
A răspuns pe 18.06.2011, ora 20:16
alina20 #3
putem vorbi mai mult? ai ID?
A răspuns pe 18.06.2011, ora 20:17
irina.b #4
"Un candidat declarat admis poate beneficia de finanţare de la buget pentru un singur (1) domeniu pe durata studiilor, un al doilea domeniu de studiu putând fi urmat doar în regim cu taxă în lei, în cuantumul prevăzut pentru cetăţenii români, conform prevederilor legale în vigoare și a autonomiei universitare.". Deci, nu poti fi admisa la buget, chiar daca renunti la facultatea care o faci acum.
A răspuns pe 19.06.2011, ora 17:28