maryana21ro
A întrebat pe 19.06.2011, la 09:52
Buna, am si eu o neclaritate. Sora mea este studenta bursiera la Pitesti. Anul acesta trebuie sa sustina examenul de licenta si i se cere o taxa de 600 RON. Eu la randul meu la fel am absolvit facultatea in Romania, dar studentilor basarabeni nu li s-a perceput nici o taxa. Va rog sa-mi spuneti daca e posibil sa perceapa taxe in cazul acesta studentilor basarabeni bursieri facultatile neacreditate.
Răspunsuri (1)
alondra
#1
Maryana,sora ta ar fi bine sa targa cu ochiul prin regulamentul Universitatii ,eu asa zic,adica sa ceara de la ei sa le arate unde este vizat asa ceva.
A răspuns pe 19.06.2011, ora 09:59