CiKs
A întrebat pe 19.06.2011, la 16:06
Buna! spuneti-mi va rog, pentru calcularea mediei generale pe anii de liceu se ia media pe 3 ani (clasa X,XI,XII) sau ca la romani pe 4 ani (clasa IX,X,XI,XII)? multumesc :)
Răspunsuri (4)
AnDarK
#1
a$ dori sa aflu $i eu raspuns la aceasta intrebare multumesc anticipat
A răspuns pe 19.06.2011, ora 19:28
jane_air
#2
X, XI, XII
A răspuns pe 20.06.2011, ora 14:00
CiKs
#3
thanks :)
A răspuns pe 21.06.2011, ora 06:34
Kamaz
#4
numai pe 3 ani de liceu
A răspuns pe 21.06.2011, ora 10:26