Stefan_Duminica
A întrebat pe 19.06.2011, la 17:02
de exemplu daca tatal meu este nascut in 1938 si mama in 1945,pot sa depun dosarul de redobandire a cetateniei,doar pe baza unui parinte?
Răspunsuri (3)
alondra
#1
si asa mergi pe o linie numai,nu mergi pe 2
A răspuns pe 19.06.2011, ora 17:24
Stefan_Duminica
#2
ms
A răspuns pe 19.06.2011, ora 17:32
alondra
#3
stai putin,tu oricum tre sa ai ambele certificate de deces la ambii parinti,numai de la buneii tai nu iti trebuie nimik ca st din ani mai tarzii.
A răspuns pe 19.06.2011, ora 21:13