galateanu.dan
A întrebat pe 20.06.2011, la 07:06
salut, stie cineva daca este iesita legea admiterea 2011-2012 pentru basarabeni in Romania, pe ce sait pot gasi lista documentele necesare pentru admitere .
Răspunsuri (5)
Marionela.Tirsina
#1
Buna..eu la fel am us aceiasi intrebare si nimeni nu mi-o raspuns...dar cred ca prin iulie va incepe sa expune datele...astept si eu cu nerabdare
A răspuns pe 20.06.2011, ora 08:27
milocik
#2
eu tot caut deacum si nam idee ce s fac, care iulie...noi deacum prin iulie tre s depunem documentele... ingeneral e un haos nimeni nushtie ce s fac...metodologia din anu acesta pe edu.ro nui...da aici este..si chiar daca este nui scris nimic clar!si nimeni nu poate raspunde la nici o intrebare..makar d pe ce data s incepe admitirea!!
A răspuns pe 20.06.2011, ora 08:42
Marionela.Tirsina
#3
pai eu am spus pe la inceputul lui iulie va aparea datele..ca anul trecut asa o aparut si deja pe la sfirsitul lui iulie au depus actele la Ambasada...toti suntem in starea ta..sunt ft putine informatii...
A răspuns pe 20.06.2011, ora 09:19
Pierro
#4
Ar fi bine să luaţi ca bază o Metodologie cu privire la admitere din anii anteriori pentru a vă familiariza cu actele de care aveţi nevoie pentru a vă completa dosarul de admitere, căci nu cred că Metodologia pentru acest an va avea ceva modificări esenţiale.
A răspuns pe 27.06.2011, ora 22:17
galateanu.dan
#5
Pierro spunemi si noua ce documente trebuie????
A răspuns pe 28.06.2011, ora 15:31