Sari la conținut

lily88

A întrebat pe 23.06.2011, la 08:02

Buna ziua,
Imi puteti spune,va rog,daca pot depune actele pentru certificat de nastere romanesc la Chisinau,daca sunt cu domiciliul in Romania.
Va multumesc anticipat pentru raspuns

Răspunsuri (1)

Rodika_Albertina #1
Da sigur ca poti sa depui, si eu sunt cu domiciliul in Romania dar m-am programat sa imi depun pentru certificat la Cahul.
A răspuns pe 24.06.2011, ora 10:09