lily88
A întrebat pe 23.06.2011, la 08:02
Buna ziua,
Imi puteti spune,va rog,daca pot depune actele pentru certificat de nastere romanesc la Chisinau,daca sunt cu domiciliul in Romania.
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Imi puteti spune,va rog,daca pot depune actele pentru certificat de nastere romanesc la Chisinau,daca sunt cu domiciliul in Romania.
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Răspunsuri (1)
Rodika_Albertina
#1
Da sigur ca poti sa depui, si eu sunt cu domiciliul in Romania dar m-am programat sa imi depun pentru certificat la Cahul.
A răspuns pe 24.06.2011, ora 10:09