lily88
A întrebat pe 23.06.2011, la 08:02
Buna ziua,
Imi puteti spune,va rog,daca pot depune actele pentru certificat de nastere romanesc la Chisinau,daca sunt cu domiciliul in Romania
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Imi puteti spune,va rog,daca pot depune actele pentru certificat de nastere romanesc la Chisinau,daca sunt cu domiciliul in Romania
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.