sarzin
A întrebat pe 23.06.2011, la 11:13
Am absolvit liceul in RM acum 3 ani.Pot sa depun dosarul pentru un loc cu bursa la una din facultatile din România?
Răspunsuri (1)
pceolka
#1
desigur!
A răspuns pe 25.06.2011, ora 18:41