Sari la conținut

sarzin

A întrebat pe 23.06.2011, la 11:13

Am absolvit liceul in RM acum 3 ani.Pot sa depun dosarul pentru un loc cu bursa la una din facultatile din România?

Răspunsuri (1)

pceolka #1
desigur!
A răspuns pe 25.06.2011, ora 18:41