whitefenix
A întrebat pe 23.06.2011, la 19:54
Spunetimi va rog cand pot sa dau dosarul la ambasada din Balti pentru studii din romania
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Perioada nu a fost stabilită, dar orientativ ar fi a doua decadă a lunii iulie!
A răspuns pe 27.06.2011, ora 22:12