rotari
A întrebat pe 24.06.2011, la 05:46
buna da cind elevii din moldova pot sa deie actele pe ce data ........???
Răspunsuri (4)
Rodika_Albertina
#1
Si eu cautam aceiasi informatie pentru sora mea, si am sunat la Ministerul Educatiei in Bucuresti si mi sa spus ca pe edu.ro se va afisa cind va veni o comisie mixta in Republica Moldova pentru a primi actele.Acum ramine doar sa asteptam.
A răspuns pe 24.06.2011, ora 10:04
Marionela.Tirsina
#2
salut...dar ce numai pe edu.ro vor fi afisate datele pentru admitere 2011, pe basarabeni.ro nu le vor pune?
A răspuns pe 24.06.2011, ora 10:52
DoinaGrijuc
#3
cred ca se vor afisa dupa ce vor veni rezulttatele de la bac si de la examenele claselor a 9... e posibil sa fie la mijlocul lui iulie...
A răspuns pe 25.06.2011, ora 21:00
dimasik
#4
blin cind o sa mai vina aceste comisii
A răspuns pe 05.07.2011, ora 11:22