Sari la conținut

Georgiana

A întrebat pe 27.06.2011, la 17:43

vreau sa stiu si eu ce examene trebuie sa sustin la admitere la universitatea de limbi straine din Bucuresti .. si daca stie cineva .. oare conteaza mult si nota de la examenul de bac si cea de pe ceilalti ani .. adica daca de ex nu am media mai mare de 9 .. as putea sa am vreo sansa sa intru la buget .. ? daca poate sa ma ajute si pe mine cineva va rog frumos sa raspundeti .. multumesc anticipat ..

Răspunsuri (2)

DoinaGrijuc #1
poti fi la buget,scutita de platile pt camin doar ca fara bursa
A răspuns pe 27.06.2011, ora 19:35
Pierro #2
Da, poţi fi înmatriculată, dar depinde mult ce "concurenţă" vei avea şi dacă îţi va surâde norocul. Vei fi scutită de taxele de şcolarizare, pentru cămin. Eventual poţi prinde un loc cu bursă, dar depinde de noroc!!! Baftă!!!
A răspuns pe 27.06.2011, ora 22:05