Sari la conținut

ConstantinCatruc

A întrebat pe 28.06.2011, la 09:18

cum credeti care sint sansele studentiolr din MD ca isi fac studiile la liceele din Romania sa intre dupa liceu la Universitate prin buget? va fi aceasta posibil?

Răspunsuri (2)

Pierro #1
Depinde de noroc și centrul universitar pentru care optezi. Fiecare vede șansele în felul său, adică subiectiv.
A răspuns pe 28.06.2011, ora 10:20
miha #2
sigur ca sunt sanse, insa nu mi se pare rezonabil sa faci liceul in Romania, parerea mea e ca nu se merita, dar fiecare decide.Bafta!
A răspuns pe 04.07.2011, ora 09:39