Sari la conținut

VikaB

A întrebat pe 28.06.2011, la 20:56

Salutare,am si eu o intrebare.La bac am luat la toate disciplinele 9 iar media generala pe liceu este de 9.25 ,am sanse sa fiu admisa la buget macar si fara bursa la UPG din Ploiesti??

Răspunsuri (9)

crinna #1
Sigur:)
A răspuns pe 28.06.2011, ora 21:02
VikaB #2
Da?? stau acu ca pe ace, ca sa dau la contestare cumva miine sau nu, de frica ca media care imi iese nu va fi de ajuns pentru a fi admisa la buget.
A răspuns pe 28.06.2011, ora 21:06
crinna #3
Ai sanse mari sa intri cu notele de acum,
Bafta! si nu sta ca pe ace;)
A răspuns pe 28.06.2011, ora 21:28
VikaB #4
Ufff))) iti multumesc din suflet,mult mult!!!!
A răspuns pe 28.06.2011, ora 21:33
crinna #5
Pt putin, este meritul tau!:)
A răspuns pe 28.06.2011, ora 21:34
Pierro #6
La Ploieşti ai şanse :))
A răspuns pe 29.06.2011, ora 12:56
VikaB #7
Deci sa inteleg ca sa fi fost in alt oras:Bucuresti,Cluj,Iasi ...sansele deveneau mai mici?)))
A răspuns pe 29.06.2011, ora 20:53
Pierro #8
Nu neapărat! La Ploieşti concurenţa e mai mică, căci majoritatea absolvenţilor cu medii mari se orientează spre Bucureşti,Suceava,Galaţi,Iaşi,Braşov,Cluj,Sibiu. Dacă optezi pentru PLoieşti ai şanse foarte mari, dar eu aş fi optat pentru un alt oraş.Baftă!
A răspuns pe 29.06.2011, ora 23:14
VikaB #9
Pai documentele am sa le depun si in alte 2 orase,Bucuresti si Oradea,dar totusi orasul tinta ramine a fi Ploiesti))) Vad pe parcurs deja....
A răspuns pe 30.06.2011, ora 07:19