Sari la conținut

MikiB

A întrebat pe 29.06.2011, la 06:46

Salut, imi spune si mie cineva cind se incepe admiterea la univer din Romania?
Ms moolt!

Răspunsuri (1)

Pierro #1
Perioada nu a fost stabilită, dar orientativ ar fi în a doua decadă a lunii iulie :)
A răspuns pe 29.06.2011, ora 12:55