MikiB
A întrebat pe 29.06.2011, la 06:46
Salut, imi spune si mie cineva cind se incepe admiterea la univer din Romania?
Ms moolt!
Ms moolt!
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Perioada nu a fost stabilită, dar orientativ ar fi în a doua decadă a lunii iulie :)
A răspuns pe 29.06.2011, ora 12:55