dima.papuga
A întrebat pe 29.06.2011, la 10:54
Salutare sunt din Republica Moldova!am media la bac de 8.00 si media pe trei ani de 9.50 cu rezultatele astea pot sa intru la buget in romania???
ms anticipat
ms anticipat
Răspunsuri (7)
crinna
#1
La ce facultate?
A răspuns pe 29.06.2011, ora 11:01
dima.papuga
#2
LA administratia afacerilor si studii europene!
A răspuns pe 29.06.2011, ora 11:02
crinna
#3
Cam multi doresc sa prinda un loc la St. Economice, poti lua un loc la fara bursa(media pe ani fiind buna), da acum mai depinde si de concurenta si de noroc.
A răspuns pe 29.06.2011, ora 11:09
dima.papuga
#4
ok iti multumesc mult
A răspuns pe 29.06.2011, ora 11:11
crinna
#5
Si apropo, toti cei care intra in RO, la studii, sunt la buget, indiferent de bursa sau fara!
Pt putin,
Bafta!
Pt putin,
Bafta!
A răspuns pe 29.06.2011, ora 11:13
Pierro
#6
Depinde de centrul universitar pentru care vei opta. Oricum, un loc FĂRĂ TAXĂ/FĂRĂ BURSĂ nu e chiar atât de rău;)
A răspuns pe 29.06.2011, ora 12:53
CiKs
#7
dupa cum se vede avem fix in fix aceeasi medie... din pacate eu am vrut medicina:(( dar nu am sanse..altceva idee nu am> poate limbi moderne... aduc la cunostinta ca MG (media generala) calculata dupa formula de admitere la universitati in RO luind bonificatia pe domeniu la medicina - 7, este NOTA 8.57 (desigur la tn e acelasi lucru) dar depinde deja ce facultate vrei tu..
A răspuns pe 30.06.2011, ora 07:08