rotari
A întrebat pe 29.06.2011, la 14:13
buna! spuneti va rog cum arata foaia matrikola,shi kind o sa inceapa primirea aktelor
Răspunsuri (4)
Lenrock
#1
Dupa cite stiu la majoritatea universitatilor se incepe de pe data de 11 iulie. uite pe site la univer ce te intereseaza!
A răspuns pe 29.06.2011, ora 14:49
Pierro
#2
Nu confundaţi admiterea din România pentru studenţii români cu cea pentru etnicii români din R.Moldova, căci sunt două sesiuni de admitere separate. Admiterea pentru absolvenţii din R.Moldova se va face (după experienţa anilor precedenţi) în a doua decadă a lunii iulie. Pregătiţi-vă actele şi aşteptaţi.
A răspuns pe 29.06.2011, ora 18:56
CiKs
#3
foaia matricola e foaia cu notele pe liceu..si se da impreuna cu diploma de bac ;)
A răspuns pe 30.06.2011, ora 07:11
dimasik
#4
multumeskk mult
A răspuns pe 05.07.2011, ora 11:24