Alyona
A întrebat pe 30.06.2011, la 09:23
Buna!IMi zice si mie cineva..Daca intru la cu taxa in romania la universitate imi dau camin?
Răspunsuri (3)
jane_air
#1
Ar fi bine sa iei legatura cu cei de la serviciul social-administrativ al universitatii respective. Cunosc 2 cazuri similare, si ambele persoane au beneficiat de loc in camin. Probabil, depinde si de universitate.
A răspuns pe 30.06.2011, ora 09:26
Alyona
#2
Mersi mult de raspuns...O sa ma ineresez la facultati..
A răspuns pe 30.06.2011, ora 14:03
Pierro
#3
O să-ţi acorde, pentru că eşti din R.Moldova, adică cel puţin ar fi logic să-ţi acorde, dar va trebui să-l plăteşti acel loc în cămin, dar depinde de universitate.
A răspuns pe 01.07.2011, ora 06:43