inguta
A întrebat pe 30.06.2011, la 10:10
ce sanse am sa intru in bucuresti cu media 8,77 la snspa, stinte ale comunicarii? mersi.
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Şansa ta este norocul. Te poţi orienta după mediile de concurs din anii precedenţi.
A răspuns pe 01.07.2011, ora 06:41